czwartek, 6 września 2012

36. IMAGINATION

Jedyne co mogę z Tobą robić to fantazjować. Została mi tylko moja wyobraźnia. Zamykam oczy i te cholerne kilometry znikają, jesteś obok mnie, czuję Twój oddech. Jesteś moją oazą. Pisząc z Tobą czuję, że mogę oddychać. Tlen bez problemu dociera do moich płuc, krew nie jest toksyczna, a serce szaleje. Jesteś moim lekarstwem na wirusa wewnątrz mnie. Świat wokół znika, jesteśmy tylko my i nasza wyobraźnia, która pisze o nas niesamowitą książkę, w której chodzimy razem do kina, na długie spacery, leżymy obserwując gwiazdy, pijąc razem kawę w kawiarni, siedząc na hamaku czytając sobie książki, palimy papierosy ukrywając się, żeby nikt nas nie przyłapał, godzinami rozmawiamy, przynosimy sobie kwiaty, wędrujemy po plaży nad morzem....  Chciałabym poczuć Twój kwiatowo - subtelny zapach.


2 komentarze:

  1. Piękna dziewczyno pragnę być Twoim lekarstwem bez przerwy, by pomagać Ci wziąć oddech pełen spokoju, oczyścić Twoją krew z samotności i owładnąć Twoje cudowne serce.

    PS: Gdy zapalę papierosa i wezmę pierwszy łyk gorącej kawy pomyślę o Tobie i poczuję Twoją obecność. <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Kawiarnie w dzisiejszych czasach stanowią taką rzadkość, że albo są nazbyt eksluzywne, albo zwyczajnie na tyle klimatyczne... że aż chce się tam przebywać.

    OdpowiedzUsuń