sobota, 17 marca 2012

10. LIE

Nie potrafię zebrać myśli. Zaczynam się gubić w swoich własnych słowach. Czemu kłamię? Czemu mówię, że mi to nie przeszkadza i nie boli, kiedy właśnie tak jest? Jestem nieszczera wobec siebie, okłamuję się każdą myślą, słowem. Jestem po brzegi wypełniona kłamstwem, bólem i pustką. Szczęście mnie nie lubi,
nienawidzi wręcz, nie da się długo sobą pocieszyć, za szybko poddaje się złym emocją, przegrywa, a ja wtedy nie potrafię się pozbierać. Przegrywam razem ze szczęściem, poddaje się złym uczuciom. Krzyczę w środku jak głupia, moja krtań nienawidzi mnie za to, chodź to tylko złudzenie. Wczorajsze rozmowy i Twoja obecność to było moje zbawienie od rozsypania się przy nich, bo moje poczucie humoru uciekło, zostawiło mnie, bym patrzyła jak one się cieszą. Gdyby nie ty, uciekłabym stamtąd jak najdalej. Nie lubię jak ktoś widzi jak płaczę, bo wtedy wydaję się taka słaba, delikatna, ale wczoraj byłyśmy na równi, więc nie miałam się czego wstydzić. "Czuję, że umieram z miłości, z rozpaczy, z nienawiści - ze wszystkiego, co może mi zaoferować ten świat." Mam teraz tylko jedną myśl w głowie, ale obiecałam komuś, że nie będę, ale to takie trudne powstrzymać się przed tym, ale obietnica to obietnica. A zresztą to i tak by mi nie pomogło, nic mi już nie pomoże. Czasem mam ochotę wrzasnąć "Serio?!" trzasnąć drzwiami, wyjść i nigdy nie wrócić.

"Miłość nas wszystkich rozpierdoli, a kogo nie rozpierdoli,
ten i tak umrze."

3 komentarze:

 1. Znam uczucie wewnętrznej bezsilności.
  Może to lepiej, że nikt obcy nie widzi co
  naprawdę czujemy? Wtedy wszscy wzięliby nas na języki! A to czasem nie jest miłe. Więc trzeba wziąśc się w garść i dać radę!
  Zapraszam na nowy post!

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba wiem o czym piszesz, a przynajmniej tak mi się wydaje. Nie płacz, nie rób sobie krzywdy. Chociaż nie, płacz, wiem jak to pomaga. Ale następnego dnia wstań i pomyśl, ze możesz i umiesz być szczęśliwa.
  Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Ostatnio miałaś taki dobry humor! Lubie patrzeć jak się uśmiechasz!;* ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubi Lubi, tylko Ty tez musisz polubić go! i będzie wtedy super; *

  OdpowiedzUsuń